| Licurikiii a întrebat:

Deaci, in luna decembrie a anului 2011 am avut un prieten. Apoi ne.am despartit. Dea atunci pana in mai 2012 ma ruga sa ii mai dau o sansa.Eu nu m.ai vroiam, deoarece se purta copilareste.O colega de.a mea mi.a spus ca el o place pe dansa, dar si la ora actuala se uita in ore la mine si pe mess tot timpul ma intreaba ce fac. Iar cand o prietena de.a mea l.a intrebat daca m.a mai place el a zis ca nu. A si apropo imi place si de un coleg de.al meu. Va rog ajutati.ma, dati.mi niste sfaturi. Pe cine sa aleg? Fundaa!happy

Răspuns Câştigător
| XDeiutzaX a răspuns:

Eu zic sa alegi colegul caci nu e bine sa fi cu cineva care isi bate joc de tine...mai bine pune-ti o prietena sa-l intrebe ce parere are despre tine. Daca nu-ti merge gasesti pe altul.Is o gramada de baieti draguti chiar sub nasul tau daca vezihappy

3 răspunsuri:
| MariaChrii a răspuns:

Mai acum depinde de ceea ce simti tu pentru el (Desi nu cred ca mai simti multe)daca il mai iubesti il poti alege pe el sfatul meu ar fi saii mai dai o sansa daca e atat de insistent inseamna ca se caieste si ca vrea sa va impacati(daca e la prima abatere) apoi daca a mai calcat stramb te sfatuiesc sa alegi prietena pentru ca ea a fost o prietena adevarata si ti-a spus ca simte cv pentru el si nu te-a inselat aum totul depinde de ceea ce simti tu pentru el si de comportamentul luiwinking

| crina_1119 a răspuns:

Pai de cine iti place cel mai mult? daca de colegul tau alege-l pe el, daca pe fostul alege-l pe el. Oricum eu as opta pentru colegul tau pentru ca daca deja ai fost odata cu fostul tau prieten si te-a dezamagit incearca sa vezi cum e cu colegul tau. bafta! funda?happy

| popm3 a răspuns:

Alege pe cel pe care il placi cel mai mult