| S3nZZoR a întrebat:

Hey TPU...
Am şi eu o problema?
Vorbesc cu o fosta colega pe facebook......si de la un timp mai exact de vreo 2luni incoace (de cand s.a despartit de un fost coleg de.al meu) a inceput sa.mi dea la sfarsit dupa ce terminam de vorbit mesaje gen :" te pup, ti pup, pup :*"
cu toate astea eu i.am zis ei mai pe scurt "pui", iar in seara asta mi.a zis ca sunt "ursuletul ei".
Am mai multe intrebari, dak ati vrea sa.mi raspundeti:
1) De la un timp, nu.mi pot lua gandul de la ia(si cred ca m.am indragostit). E adevarat?
2)Credeti ca si ea e indragostita de mine?
3)Cum i.as putea spune ca sunt indragostit de ea/ca o plac mai mult decat ca pe o fosta colega, sau mai exact ca O IUBESC?
Dau Funditza :*

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

1.Nu, nu te poti indragosti de "ia".
2.Nu.
3. Ii poti spune in fata, tot la fel cum ne-ai spus si noua, dar fara greselile facute aici.

| SkyPilot a răspuns:

Se poate ca tu sa fii indragostit. Despre ea nu stim. Multe fete folosesc genul acesta de limbaj. Invit-o la plimbare, ofera-i o floare, fa-i complimente si ceva mai tarziu apropie-te usor (fizic) de ea. Vezi cum reactioneaza. Daca nu se retrage, incearca sa o saruti. Daca te accepta, spune-i ce simti.

Răspuns utilizator avertizat
| Rts123123 a răspuns:

Nici macar la baie?

| S3nZZoR explică:

Partea mai naspa e ca mai are o sora geamana si nu se despart niciodata una de alta sad

| S3nZZoR explică:

Rts123123
Sa intru peste ea la baie? laughing)