| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce sa mai fac! Efectiv! Vreau sa scot cumva un " Te iubesc" din gura lui.Ne comportam ca pe vremuri, cand eram impreuna, ieri am implinit un an de cand ne iubim non stop si de cand am* fi impreuna.El stie foarte clar ca il iubesc ca nu stiu ce, dar eu ma indoiesc de sentimentele lui.Inainte ne spuneam te iubesc de vreo 10 ori inainte de culcare, pentru ca ma facea sa ma simt bine si calma, si in siguranta :[. Inainte de culcare ei bine...nu mi mai spune te iubesc, ci doar Te puup puppy dog eyes mult mult.
PS: Relatie la distanta
Ieri s-a implinit un an de cand ne iubim non stop si suntem impreuna.Sunt prima lui iubire adevarata si la fel si el pentru mine.(15-17)
Inainte de culcare ne spuneam te iubesc de o gramada de ori sa "ne saturam" si ma facea sa ma simt bine, si in siguranta si iubita...si doar asa stiam ca pot adormi.Si el era asa dulce cand zicea "Ma iubesti? puppy dog eyes "Ah.mi-e asa dor de trecut.
Eu chiar nu vreau sa ii mai spun te iubesc pentru ca stie foarte bine+ de asta chiar nu vreau sa il oblig sa o zica daca nu o simte sau nu vrea.
Ce sa fac?! Cum sa fac1? Nu sunt disperata sau asa dar chiar il iubesc si vreau sa fie totu ca pe vremuri...Am incercat tot posibil dar..parca nu pot nici cum

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună
Și crezi că această declarație te va face cea mai împlinită de pe pământ? Oare?
Faptele sunt mai bune!
Pa, pa.

| TudyCFR a răspuns:

Nu este o problema la un om se mai schimba lucrurile incearca sa ii faci si tu sa fie foarte fericit cu tine intr-o zi si vezi daca iti zice atunci daca nu iti zice inseamna ca se cam schimba sentimentele.

| Delci123 a răspuns:

Pentru ca nu iti mai spune "Te iubesc!" asta nu inseamna ca nu te iubeste. Si "Te puup mult mult" e un semn de iubire, ca tu cand ii zici "Iubi hai ca ma duc sa ma culc vorbim maine " el putea pus si simplu sa zica : " Noapte buna sau Pa". Sper ca te-am ajutat un pic.