| Alëxąndŕą a întrebat:

Dece am primit stupid si nefolosittr ca am raspuns bine? http://www.TPU.ro/......ac-sau-nu/ a da miley cyrus e virgina?

Răspuns Câştigător
| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Bună! Știi ce se întâmplă pe site? Unii dau voturi din plictiseală sau joacă, fără să le citească, alții dau stupid la răspunsurile care nu le convin lor, în ciuda faptului că sunt folositoare. Dar nu trebuie să faci mare pagubă pentru un vot, oricum îți sunt contorizate numai voturile intelogent, folositor și amuzant. Baftă!

5 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Dreptul la opinie, fiecare voteaza cum vrea, nu trebuie sa te afecteze, crezi ca eu nu am primit stupid, dar asta nu ma face sa votez cum le place la unii si asa cum simt eu

| Nastia a răspuns:

Asa se gasesc mereu destepti care sa dea stupid doar pentru au nervi in momentul ala.asta e Romania

| Bittersweet_8364 a răspuns:

Pt ca ai atatea greseli gramaticale ca, chiar numai conteaza ce spui

| overdose90 a răspuns:

Poate pentru ca ai scris cu foarte multe greseli de ortografie, si fara nicio virgula sau punct. Adica e greu de citit mesajul tau, nici eu n-am stat ca il citesc ca n-am rabdare. Parerea mea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sa iti dau eu cateva idei: "sa intreti", "sexoala", "sa stii", "se v-a preface", "nu te lua", etc.
Acum intelegi sau e "nevoie" sa iti desenam?
PS: Tipul asta de intrebari nu au raspunsuri corecte/gresite. Doar oameni care isi dau cu parerea si atat.