| d3javw a întrebat:

Dece cand ma loghezpe youtube ma logheaza sipecontul de google?

8 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Simplu, Google și Youtube sunt parteneri iar contul Google este același cu contul YouTube. Dacă vrei să nu te mai logheze pe YT atunci intră pe www.youtube.com, dai click pe săgeata în jos (din dreapta sus), delogare, logare și debifezi Ține-mă minte. De asemenea poți șterge și parolele salvate sau cookie-urile de la setările browserului.

| d3javw explică (pentru DDCC):

Pe google nu vreau sa ma mai logheze

| DDCC a răspuns (pentru d3javw):

Aceeași chestie, "Deconectați-vă", debifezi Ține-mă minte și ștergi datele de logare.

| d3javw explică (pentru d3javw):

Chestia e ca contul de pe youtube e facut inainte sa-l fac pe cel de google si au emailuri la fel.

| d3javw explică (pentru DDCC):

Nu am cum...si daca as face un cont nou aceiasi chestie.o sa ma bage si pe google cand ma loghez pe youtube intra automat si pe google

| d3javw explică (pentru DDCC):

Citeste putin asta de la un sit oficial..http://support.google.com/youtube/bin/answer.py?hl=ro&answer=173914

| prizeFTW a răspuns:

Pentru că este de fapt cont google, youtube aparţine google, iar contul de pe google (da da aia cu x@gmail.com) este şi contul de youtube.

| kuchikisan a răspuns:

Buna!
Pai te conecteaza si la google deoarece este contul google la care ti'ai facut cont care contine si youtube!winking