| RadikalGamer a întrebat:

Am o problemă cu YouTube. Am făcut un cont, un canal unde postez regulat. Dar mi s-a logat cu contul de Google+ și nu mai știu cum să-l scot. Dacă ma loghez cu canalul dau refresh și tot mă loghează cu Google+. Ce să fac?

1 răspuns:
| Prezidentul a răspuns:

YouTube s-a schimbat, acum te loghezi cu google+ (contul de g+), stiu ca este nasol. N-ai observat noul mod de commentari? Toate sunt prin google+.
Ca sa iti schimbi contul de g+ in canal poti sa te duci pe youtube, dai click in partea dreapta sus pe avatar si dai la "Comutati la alt cont"...