| patycat a întrebat:

Dece nu vreau ca prietena mea sa se joace cu alte fete

9 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Pentru ca esti posesiva, sigur esti scorpion sau taur, pentru ca numai aceste zodii reactioneaza asa. Si eu reactionam la fel cand eram mai mica, in prezent m-am schimbat. Poate deoarece nu mai consider fetele "cele mai bune prietene".
Stai linistita acum esti egoista, dar mai tarziu, iti va trece mania de a avea prieteni numai pentru tine.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu poti sa o obligi sa sse joace numai cu tine
e normal sa vrea sa stea si cu altcineva...incearca sa iti faci mai multi prieteniwinking

| andi a răspuns:

Prietena mea, chiar se juca in pat cu unele fete... a fost bine, nu zic nu, dar asta a fost in trecut...winking

| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

Pai esti egoista. Fa-ti si tu mai multe prietene.winking

Răspuns utilizator avertizat
| Cristina_2136 a răspuns:

Nu este bine ceea ce faci...

Nu poti sa o ti pe prietena ta numai langa tine...

Inceara ca sa te imprietenesti si tu cu fetele din acel grup si sa va jucati impreuna... asa este cel mai bine...

| Alexciordas a răspuns:

Nu-ti trebuie mai multe prietenelaughing Nu-i problema... I-o ce fac am creca 200 pretreni prietene si ma plictisesc dapoi uh laughing

| Alexciordas a răspuns:

Nu-i egoista si nu-i place ai sa vezi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca esti egoista, vrei totul pentru tine.