| danieldintimisoara a întrebat:

Dece ma fac nuele fete in toate felurile si nu stiu sa ma respecte eu am 28 de ani vreau sa am o prietena buna se poate astept multe comentari la idul meu danieldintimisoaraa@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| thealchemist a răspuns:

Pentru ca asa meriti. asta daca esti cinstit, ceea ce nu cred. dupa mine esti doar o alta jigodie cu gura mare.

6 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Pentru ca ai nimerit doar niste ...care nu te merita sub nici o forma.S au cine stie poate astepti prea mult de la ele acum daca nu au o educatie din cei sapte ani de acasa daca se mai poate spune asa.Acum ce sa le faci sa le educi tu/? S au altcineva. deci cred ca ti doresti prea mult iar in ziua de azi ceea ce iti doresti tu mai poti gasi doar la muzeul de artalaughing))

| catta_8008 a răspuns:

1-0 romana... tu este oleaca suparat ca nu isi gaseste marea fecioara... daca nu invata sa vorbeste limba romane sau nu iese din casa nici ca tu gaseste o fecioara mai ales pe net.

| lo a răspuns:

Respectul se impune.Si mai este si asta respecta daca vrei sa fi respectat.Nu oricine iti poate fi prieten. prietenia se formeaza in timp, demostraza ca sti sa fi prieten daca vrei prieteni!

| JohnnyBi a răspuns:

Te fac in toate felurile pentru ca le permiti. unora trebuie sa le tai elanul sa invete sa te respecte. tine minte, daca tu respecti pe cineva si el/ea nu te respecta nu merita atentia ta. si cea mai mare razbunare ar fi sa le lasi sa isi raceasca gura degeaba. si cealalta problema de ce isi bat joc de tine este problema ta discutata anterior.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bene macar ca nu faci sex ca mine.Citeodata se plateste naibii.

| alexa_3257 a răspuns:

Buna eu cred ca te fac in toate felurile pentru ca tu esti de vina le permiti.Iar cu prietena lasa ca o sa iti gasesti fata potrivita pentru tine.