| amaliaamely a întrebat:

Deci am 13 ani.Si nu stiu cum sa ma imbrac la scola. Ajutati-ma va roghappyhappy

2 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Da ce, ești paralizată și ai nevoie să vină cineva care să te ajute să te îmbraci?

| Elvina a răspuns:

Blugi și tricou, bluziță și blugi, hanorac și blugi, converși, uniforma de elevă numai că o personalizezi puțin: în loc de cămașă albă îți iei una galbenă, verde, roșie, în loc de sacou ori vestă bleumarin, îți iei un sacou cu mâneci scurte alb. Vezi tu. Depinde de ce ai în dulap. Baftă!