| Andreea1095 a întrebat:

Deci am 22 de ani, 1.62 inaltime si 43 de kg.Mama imi spune ca sunt prea slaba si prietenul meu a zis chiar ca imi da bani daca mai pun 3-4 kg.Mie mi se pare ca sunt in regula, nici slaba nici grasa.Voi ce credeti despre raportul greutate-inaltime?

7 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Ești prea slăbuță happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil că nu sunt eu cea mai în măsură să comentez, dar ești prea slabă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prea slabă! Si eu am 1.62 si 43 kg, dar am 14 ani si inca sunt in dezvoltare, o sa mai pun kg. Dar tu ai 22 de ani, ar trebui să ai vreo 52-60 kg!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In regula? Esti anorexica. Daca aveai 12 ani mai intelegeam dar ai 22.

| AlexSalling a răspuns:

Nu-i bun. Imi pare rau sa-ti spun asta, dar la inaltimea ta pari rahitica. Urca cel putin pana la 57-58 de kilograme. Nu vei arata grasa, nu-ti fa griji.

| gshdyxdjs a răspuns:

Nici prea mult nici prea putin. esti cam la limita dar stai bine. nu te stresa ca nu ajuta si nu incerca sa te ingrasi ca iti dai peste cap organismul.

| George321wtf a răspuns:

Îți propun sa mai adaugi niște kilograme și să te apuci de fitness ca sa ai o figura frumoasa