| Love666 a întrebat:

Deci...am avut o relatie de o luna jumate cu un baiat, ne-am despartit si acum cand ne intalnim ma saruta si ma musca mereu, dar de ce nu ma intreaba daca vreau sa ne impacam?

4 răspunsuri:
| UnBroken2016 a răspuns:

Pentru ca pe el nu il doare asta. Deja il lasi sa faca ce vrea, la ce sa isi bata capul cu mai mult. Iti dai seama cat de mult ii pasa de parerea ta.

| Dugalle a răspuns:

Pentru ca va sarutati si te musca. El e de parere ca deja v-ati impacat deja.

| Trumpinator a răspuns:

Nu trebuie el sa te intrebe! happy Poti si tu sa-l intrebi, daca tii la el big grin Nu uita, ce pierzi odata, cu neglijenta, poti pierde pe vecie sad

| Queenofpain19999 a răspuns:

Dar poate nici nu a realizat ca v-ați despărțit laughing)) băieții sunt mai grei de cap în unele cazuri. Dacă îți convine relația de acum, rămâneți așa. happy dacă te deranjează, spune.i sa te lase în pace. happy