| Dadutza_6167 a întrebat:

Scuze am pus intrebarea dar nu am postat-o, e vb de povestea mea.am avut o relatie de 1 an cu un baiat foarte bun a fost frumos dar ne cam certam, s-a terminat de 1 luna dar de cand ne-am despartit ne trimitem mesaje dulci mergem impreuna peste tot, ne spunem ca ne iubim ne intalnim, credeti ca ma e o sansa sa ne impacam?

7 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Da

| Lollipopy a răspuns:

Dalaughing daca va intelegeti asa bine ar trebui sa va mai dati o sansa...

| AnnY98 a răspuns:

Hey...sigur ca da! dupa cum vad eu, voi va intelegeti fff bine, deci merita inca o sansa.Bye!wave

| pynnk a răspuns:

Da bafta:*

| Biscuiteee a răspuns:

Eu cred ca da!
Bafta;*

| Dadutza_6167 explică:

Dar cand am adus subiectul de impacare acum o saptamana mi-a spus ca nu stie

| Dadutza_6167 explică:

Dar cand am adus subiectul de impacare acum o saptamana mi-a spus ca nu stie deci ce sa cred