| IssaFk a întrebat:

Deci am cunoscut un baiat si el este mai mare ca mine cu 5 ani.El are 20 si eu 15 ani.Si dupa ce am vorbit pe facebook,bine el este din acelasi oras cu mine si il cunosteam, asa si dupa ce tot am vorbit pe facebook cu el mi-a propus sa iesim si am acceptat am iesit mai mereu, cam la a 2 a "intalnire" mi-a zis ca el a avut putine relatii care au tinut mult(3, 4 ani) si bla bla-uri dupa mi-a zis ca nu mai are puterea da a mai iubi o fata si mi-a zis mai pe sleau ca sa nu ma indragostesc de el.Bine aici am zis ok, dupa am mai iesit cu el si am vorbit chestii super interesante. Intr-o seara am vorbit cu el pana la ora 5 dimineata.Convorbirea a decurs ok, si imi spunea ca moare dupa atentia mea, si ca vrea sa ma vada ca ii este dor de mine( nu ne-am mai vazut cam de 1 saptamana avea nu stiu ce treburi) imi spunea ca ii plac mult,la un moment dat o zis la ce ma gandesc,i-am spus ca la ce se va intampla peste cateva zile,el a zis daca este si el implicat.i-am raspuns ca da si i-am pus si eu aceeasi intrebare adica la ce se gandeste? a zis ca la mine,mi-a mai zis ca : "cu tine zbor intorc lumea invers", eu: "Sunt asa "speciala", de poti sa intorci lumea invers?"el:"mai incape indoiala? nu iti dai seama de potentialul tau? cat de frumoasa si de interesanta esti?" adica m-a facut sa sper la ceva.Si in seara asta am iesit cu el despre ce i-ar placea lui sa se faca. dupa ce am abordat acest subiect nu mai tin minte cum s-a ajuns, mi-a zis ca nu prea vrea sa plece la facultate nu vrea sa cladeasca ceva ca dupa stie ca totul lasa balta si nu are rost.M-am simtit naspa adica imi spui acu cateva zile ca vai doamne ma placi si acum? nu stiu ce vrea nu stiu imi dati un sfat? Funda.Multumesc anticipat happy

2 răspunsuri:
| Soryn6 a răspuns:

Buna..frate cat ai scris (0_o) e site de intrebari nu de romane! Eu zic sa o lasi balta cu el! Din ce ai scris sincer nu cred ca o sa mearga relatia! Dar eu zic sa faci ce iti cere si creierul nu numai inima!

| DTNA a răspuns:

20 si 15 5 ani lol el e om in toata firea tu esti doar o copila. revinoti in fire