| Pisoiashh a întrebat:

Deci am deschis un grup și caut cat mai multi membri.Sa va zic și cu ce ne ocupam,am strânse foarte multe cărți în format electronic,așa că am gândit să le împărtășesc cu alți iubitori de cărți.Dar nu ne ocupam numai de așa ceva,avem filme,poezii,Korean drama și cam tot ce tine de artă.Practic grupul l-am deschis ieri,dar persoanele care le-am adăugat din lista mea nu prea este pasionata... deci caut oameni pasionați, cine vrea să își posteze o carte scrisă de el sau păreri este așteptat la Just a dream. Avem cate ceva pentru fiecare.
P.S căutăm administratori și moderatori cine vrea cine dorește... https://www.facebook.com/groups/116000959077072/

1 răspuns:
| Visdeactor a răspuns:

Eu sincer am scris o poezie proprie, dacă vrei ma poți pune pe mine moderator...si voi încerca sa postez si alte poezii pe care le voi scrie. Adresa mea de Facebook este Antonio Valentin... însă te rog sa intri pe mine si sa vorbim mai multe!