| anonim_4396 a întrebat:

Deci am facut o prostie nu e chiar prostie da nu- mi place.Am lipit cu super-glue ceva pe telefon niste pietricele, cu ce as putea sa le dezlipesc sau sa dizolv super-glueul? Plsss...

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu mai poti. Tipul asta de adeziv lipeste prin reactia chimica a celor doua materiale.SCHIMBA CARCASA TELEFONULUI.

| ChristinaGM a răspuns (pentru Danut_Popa_1961):

Mersi,cred ca asta o sa fac...dar dupa ce incerc sa dau cu acetona zeama de lamaie si spirt...dar nu stiu dc am impresia k nu o sa mearga

| Danut_Popa_1961 a răspuns (pentru ChristinaGM):

Ai grija sa nu intre in interiorul telefonului, ca se distrug circuitele.

6 răspunsuri:
| Smiiilee a răspuns:

Nu cred ca se mai ia.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Hmm, greu, nu se mai duce...

| MonicaStardust a răspuns:

Ai incercat acetona+ spirt+zeama de lamaie? Sunt acizi foarte puternici

| ChristinaGM a răspuns (pentru MonicaStardust):

Mersi o sa incerc.