| NoGames a întrebat:

Cum pot face o captura de ecran (print screen)? Adica stiu ca trebuie apasata tasta "prt sc" si apoi sa-i dai "paste" in paint... dar e o probleme. Pe tastatura de la laptop tasta "prt sc" este combinata cu "insert" si dupa ce o apas nu imi apare nimic de "lipit" in paint. Ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| Atotstiutorul a răspuns:

Cred ca trebuie sa apesi Fn in aceleasi timp cu tasta prtSC ca sa iti mearga dar ca sa fiu sigur o sa iti cer MODELUL si MARCA laptopului ca sa iti dau un raspuns sigur, daca ai windows 7 ca sistem de operare poti folosi snipping tools integrat direct in OS.

1 răspuns:
| NoGames explică:

@Atotstiutorul, nu mai conteaza ca a mers asa cum ai zis prima data. Mersiwinking