| Name_3685 a întrebat:

Deci am nevoie de ajutor! NU imi merge facebook ul! Adica imi zice ca mi a expirat nu stiu ce certificat si nu ma mai lasa sa intru, adica ma lasa da imi apaare totul alandala si nu imi mai merg pozelecryingcryingDEci ajutorr! Nu vreau sa imi fac altul pentru ca am multe comm uri, de fapt nu conteaza asta dar imi vreau afcebook ul... spuneti mi va rog ce as putea face... urgent!:*

Răspuns Câştigător
| xChocolateRoxiiixD a răspuns:

Te-a raportat cineva sau te-a pus ca spam.Nu iti face griji in cateva zile se va refacee
Fundita te rogbatting eyelashes
P.S si mie mi s-a intamplat

1 răspuns:
| Name_3685 explică:

@ChocolateRoxiiixD multumesc pentru raspuns! am rezolvat problema, nici eu nu stiu cum am reusitbig grinOricum o sa iti dau o fundita pentru ca ai raspbig grin:*