| Daliaaa a întrebat:

Buna am si eu nevoie urgent de ajutor... acum 2 zile mi s-a terminat licenta de la antivirus (aveam Kaspersky ). mi-am luat de pe net o versiune a aceluiasi antivirus dar fara licenta si de atunci nu imi mai merge yahoo messenger si nici browserul de internet imi da ca mi-a expirat nu stiu ce certificat
AJUTOR URGENT dau funda!

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Regleaza data, ora si anul la pc! Sunt in urma! Apoi da un restart si o sa mearga, messengerul, mail, facebook...etc.
Bafta!

| Daliaaa explică (pentru neluL):

Pai ora si data sunt bune asta e problema ca nu evreo eroare din cauza datei si orei

| Maj3stic89 a răspuns (pentru Daliaaa):

Deci cum sa mentionat mai sus dezinstalezi antivirusul, daca merge e ok daca nu trebuie sa i faci o curatare de registri cu CCleaner

| neluL a răspuns (pentru Daliaaa):

Daca le-ai reglat acum -> da un restart si vezi daca se mentine ora si data! Certificat Expirat inseamna ca nu se poate corela ora din pc-ul tau cu ora reala. Daca ora este reglata atunci nu iti mai da certificat Expirat!

Scrie toata eroarea aici.

| EllaEli a răspuns:

Pai intra in control panel -programs-unistall a program ..si cauti antivirusul pe care l-ai luat ..si dupa iti va merge incearca cred a va merge.happy Bafta!

| Daliaaa explică (pentru EllaEli):

Nu merge nici asa ca nu ma lasa sa ma loghez nici pe mail

| EllaEli a răspuns (pentru Daliaaa):

Dezinstaleaza yahoo si baga-l iar happy