| maria_6679 a întrebat:

Deci am niste colegi foarte talentati.O colega e foparte talentata la desen si as vrea sa fac ceva pentru ea,si anume sa o inscriu la un concurs de desene in spcial portrete, dar as vrea sa fie o surpriza, nu stiti vreun concurs de unde sa pot sa ma inscriu de pe net? acelasi lucru vreau sa il fac si cu un prieten care canta la pian foarte frumos si as vrea sa fac ceva pentru voi.Va rog ajutati-ma.SI altceva ce credeti ca as putea face pentru a-mi ajuta colegii,dati-mi exemple de niste lucruri pe care as putea sa le fac pentru ei, nu doar acestia 2, ci si ceilalti, dar vreau ca totul sa fie anonim, ei sa nu stie cine i-a ajutat.

1 răspuns:
| Munteanu_Mary_1996_wxnf a răspuns:

Poti sa le faci o anumita surpriza, ma refer la o petrecere in care sa le exprimi gandurile tale, undeva unde s-ar simti si ei bine!