| LiviuCristy a întrebat:

Deci am o colega in clasa, sa spunem ca e draguta si o tot prind mereu ca se uita cu coad ochiului la mine cateodata...ce inseamna asta? si in pauza la fel

Răspuns Câştigător
| Asadarsiatat a răspuns:

Inseamna ca te simpatizeaza/place. de obicei de asta fetele se uita la tipi subtil. daca ar fi fost ceva neimportant, s-ar fi uitat direct. dar nu vrea sa o surprinzi

4 răspunsuri:
| Jello a răspuns:

Bunăă.
Poate te place, întreabo. Vezi şi tu aici : http://www.askmen.ro/femei/dating/cum-iti-dai-seama-ca-te-place-5833

| Rebelicious a răspuns:

Buna!
Asta inseamna ca te place, ca te simpatizeaza. Asa fac fetele in general, ca si cum tu ai fi "tinta" ei, cea, ce, intr-un fel, ceara asta esti. Daca o placi si tu, poti sa-i raspunzi cu un zambet, sa-i faci cu ochiul, apoi o vorba etc.
Daca nu o placi, ar trebui sa-i spun finut, pentru ca fetele sunt mai... fete. laughing
Oricum, te place si asta basta. daca ar fi fost ceva nesemnificativ, sau ar fi vrut sa-ti spuna ceva, s-ar fi uitat la tine direct sau ti-ar fi vorbit.
Sper ca te-am ajutat!

| Iubibilăă a răspuns:

Asta inseamna ca te place.
Ce este asa greu?
Ce crezi ca trebuie sa faci ca baiat in privinta asta?
Succes, pa, pa.

| elisabeta12345678900987654321 a răspuns:

Poate te place sau pur si simplu simpatizeaza. stai cu ea si vezi cum se comporta. daca-ti place de ea, invit-o la un suc sa va cunoasteti mai bine, va merge, crede-ma! :*