| ANDYhelpnow a întrebat:

Buna TPU cum am mai spus am o colega in clasa.am sesizat asrazi ca a inceput sa rada la glume ale mele. cand vorbeam in pauza cu o alta fata ea se uita cu coada ochiului la mine iar daca ma uitam la ea se uita in alta parte asta inseamna ca ma place? E geloasa sau ce... si apropo fata cu care vb in pauza a spus ca un baiat din clasa crede ca eu si fata aia cu care vb in pauza ca une-am combinat iar fata pe care o plac a auzit si a facut ceva gen,, CEEE?" Ma gandesc sa nu creada ceva gresit.ar trebui sa ii spun? Funda

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

E geloasa rau si te iubeste! Mergi la ea spune-i tot!

| Wihox a răspuns:

Baga-te repede. Cumva a circulat vestea ca fata respectiva te place. Iti sugerez sa o abordezi.

| dudy2204 a răspuns:

Daca iti place fata du-te la ea cu tupeu si spune-i pentru ca este evident ca si ea te place. Mai bine i-ai explica ca nu ai nici o treaba cu fata cu care discutai si ca ea este cea care iti place. Multa bafta prietene!

| ANDYhelpnow explică:

Si am uitat sa spun... in timpul orelor nu se uira la mine ea este o fata cuminte desteapta si prietenoasa...

| ANDYhelpnow explică:

I-am spus ca o plac si a facut gen ''aa deci ma placi ''

| madalina165 a răspuns:

Cred ca te place.