| BadBoyy a întrebat:

Deci am o colega noua pe care o plac si incep sa cred ca si ea ma place...pana aici totul e ok.problema e ca eu sunt cam timid si nu stiu cum sa o abordez in privinta unei relatii. vreun sfat? dau funda!?

5 răspunsuri:
| aniriiiiii a răspuns:

Avand in vedere ca este colega de banca ai multe oportunitati,muta`te la o ora ca ea,priveste`o in timpul orelor,ii poti pune chiar flori in banca fara sa stie ca tu esti si apoi sa faci cumva sa afle... vorbeste si cu ea pe mess mai mult si daca accepta discutiile ca tine,si pierde ore in sir vbind ca tine inseamna ca te place, cand faci toate lucrurile de mai sus invit`o intr-o seara in oras, sau intr-o zi in parc si pune`i intrebarea magica

| LadyBee a răspuns:

Pai fetele prefera un baiat ''macho''...nu trebuie sa ii arati ca esti timid, du-te la ea si spune-i ce simti...

Răspuns utilizator avertizat
| MaLinKa a răspuns:

Ar fi simplu, mai intii trebuie sa o curtezi sa vezi daca si ea te simpatizeaza. Daca da atunci incearca sa faci primul pas, invit-o la o cafea, fa-i ochi dulci, de la aceasta se incepe totul. Si nu uita de respect! Calca-ti timiditatea, p/u ca datorita ei nu vei reusi nimic in viata. Grabeste-te ca sa nu ti-o eie altul pe din 'nainte;-)

| piscot_8998 a răspuns:

Pai vine 1 si 8 martiebig grin cumpara pentru ea un cadou mai special decat la celalanate fetehappy cum ar fi ca de 1 martie sa ii iei un trandafiri si un urs.si la restul martisoare normalehappy
in timpul orelor mai uitate la ea zambest ei, incearca sa vorbesti cu eatongue despre diferite chestiitongue etc etctongue si nu mai fii timid ca nu te manaca nici o fatabig grin din greselii invetii