| ZuzaPinky120 a întrebat:

Deci am o intrebare... daca port niste blugi scurti scurti cu bretelele lasate in jos si cu niste ciorapi plasa. ce pot purta in picioare. nu vreau ca raspuns cizme sau cv c toc. credeti c tenesii ar merge? sau niste tenesi pana la genunchi? parerea voastra. spuneti si alte incaltaminte...dau funda pup

Răspuns Câştigător
| Anddreee a răspuns:

Avand in vedere ca ai pantaloni scurti se potriveste orice model de tricou, si mai mulat, si mai largut. Dar daca ai tenisii cred ca arata mai bine cu un tricou mai largut.

13 răspunsuri:
| Anddreee a răspuns:

Da, eu zic ca tenisii merg, poate chiar de`ar fi si de`aia putin inalti ar sta bine.

| 3DeeeA3 a răspuns:

Daaa! Categorik tenesi:*

| ZuzaPinky120 explică (pentru Anddreee):

Si crezi c ar merge sa ii iau si pe afrara? cand ma duc in oras sau la tara la bunica? intreb...

| Anddreee a răspuns (pentru ZuzaPinky120):

De ce nu?
Doar e o tinuta sport, merge si in oras si la tara.

| JustMe6378962 a răspuns:

E o tinuta superba! Te pricepi! Poti sa te duci oriunde imbracata asa! (doar la Biserica, nu!)

| ZuzaPinky120 explică (pentru JustMe6378962):

Corect laughing

| ZuzaPinky120 explică:

Si ce ce tricou credeti ca sa-r potrivi?

| ZuzaPinky120 explică:

S-ar ''

| ZuzaPinky120 explică (pentru Anddreee):

?

| JustMe6378962 a răspuns (pentru ZuzaPinky120):

Merge un tricou de ala cu o culoare mai puternica, sa se remarce in multime! Stii tu, tricou de acela cu maieu pe dedesubt.

| JustMe6378962 a răspuns (pentru JustMe6378962):

De ala mai larg unde se vad umerii.

| JustMe6378962 a răspuns (pentru JamilaGizeh):

Ca la al doilea tricou ziceam eu!