| JeSuisElle a întrebat:

Deci am o intrebare legata de serialul 'JURNALELE VAMPIRILOR'. ~Oare Stefan simte cand Elena e pe stop? De ce nu inebuneste daca simte mirosu` de sange?

Răspuns Câştigător
| Rukhsandra a răspuns:

Eu ma intrebam acelasi lucru cu Edward si Bella laughing)pff...aiurea rau cu vampiri astia happy

2 răspunsuri:
| mihaelaqi a răspuns:

In primul rand..cati ani ai? Si in al doilea rand... raspunsul: pentru ca e un serial, e ceva artistic. Pe Elena ai vazut-o vreodata ca se duce la toaleta? Nu cred. Deci, au omis si problema asta ca multe alte chestii normale, naturale si fiziologice. Pentru ca nu cred ca ar avea timp sau nu vor sa faca asta. Nu stiu. Raspunsul il stiu ei, cei care regizeaza serialul, dar sper sa intelegi. big grin