| xXx_6498 a întrebat:

Deci am o problema cu parul, am dat inainte o perioada foarte mult cu fixativ si sunt sigur ca din cauza asta cade, ce imi recomandati ca produs sa iau daca am problema asta, firele care cad mai cresc, dupa ce cad mai si cresc mai au problema asta? {dau funda}

2 răspunsuri:
| jarulitza a răspuns:

Buna, Revalid sampon si balsam de la farmacie, e putin mai scump dar merita, eu l am folosit o luna si nu am avut probleme, nu mi mai cade parul, dar obligatoriu si balsam, pentru ca dupa spalare iti intareste firul de par incat il simti mai aspru.Bafta!

| jonykkk a răspuns:

Sa nu incerci metode auzite si vazute pe internet sau in alta parte (leacuri babesti mai spunem noi). Consulta un specialist cel mai bine