| xXx_6498 a întrebat:

Deci am o problema cu parul, am dat inainte o perioada foarte mult cu fixativ si sunt sigur ca din cauza asta cade, ce imi recomandati ca produs sa iau daca am problema asta, firele care cad mai cresc, dupa ce cad mai si cresc mai au problema asta?

2 răspunsuri:
| lola a răspuns:

Nu e neaparat de la fixativ.Si eu folosesc. Poate fi si din cauza ca il porti prins mult timp, poate fi de la vreme, avand in vedere ca parul se regenereaza primavara si toamna, de la stres etc. E normal sa iti cada in jur de 100 de fire de par pe zi deci nu te stresa:*

| costis a răspuns:

Poate sa cada si de la stress, daca ai mult de invatat, iar timpul liber ti-l petreci cu net-ul sau Tv-ul. Este un sampon de la Hofigal, cu Q10 si menta, dar, din pacate faci matreata si te cam mananca scalpul. Insa opreste caderea parului.