| ingerash_6577 a întrebat:

Deci am o problema grava. straight face Deci telefonul meu functiona perfect cu toate ca l-am primit acum 3 saptamani, si de 2 zile crying nu mai pot sa il incarc... incarcatoru functioneaza pentru ca se aprinde beculetul rosu dar nu se deschide nu am probleme cu folia sau displayul sigur, eu cred ca bateria e de vina pentru ca se misca rau adica se simte ca se misca nu stiu cum sa explic dar e cam mica dar pana acum mergea sau chestia aia unde se baga incarcatori poate e ceva acolo defect.
Toata faza e ca daca mama afla ma sparge. Daca il suc undeva la reparat cat credeti ca ma costa sau ce ar trebui eu sa fac? Va rog dau Fdunda ajuror! Repede

1 răspuns:
| Ukraineanu a răspuns:

Aia cu "mama daca afla ma sparge" laughing a fost destul de tare, pai sa trecem la subiect daca spui ca bateria se misca inseamna ca asta e problema deoarece bateria nu face contact cu telefonul prin urmare nu i-a energie de la incarcator. Trebuie dus neaparat la reparat, acum cat costa depinde de la telefon la telefon, daca ai unu mai slabut te costa cam in jur de 30 lei sa spunem, I have no idee, nu stiu sigur cum si cat iti ia. Incerca sa bagi o hartie intre baterie si telefon, poate o poti fixa cumva sa se poata conecta daca nici asa nu merge spune-i mamei sau tataie ca bateria iti joaca feste... acum pana la urma de aflat tot va afla mama ta.