| DianaAndreea90 a întrebat:

Deci am parul lung pana la fund... oarecum drept

Nu am breton si parul nu are nici o forma

Am fata ovalo-rotunda

Am ochii albastrii si am...15 ani si culoare parului e saten deschis

Cum as putea sa ma tund...de cateva luni sunt in dubii si de aia nu m-am tuns

Ma puteti ajuta?

8 răspunsuri:
| Mirela a răspuns:

Pastreaza-ti lungimea:X
. eventual. tunde. l in scari si fa un breton pe toata fruntea/intr. o parte.depinde de fizionomie!

Succes :X

| TabooR a răspuns:

Esti foarte frumoasa asa cum esti love struck

| Deby' a răspuns:

Tunde`l cam un centimetru din lungime, filat, cu breton un pic mai scurt intr-o parte. O sa arati ca o vedeta! :X

Apropo` : Invidiez fetele cu parul lung, nu tunde din lungime mai mult de 5 centimetri maxim! love struck

Ciuss` :*

| TzuTzu_2341 a răspuns:

Pai nu te tunde scurt :d
eu am fost la frizarie si ii zic lu'aia sa nu mi ia mult din lungime
saraca mi-a luat sad[si am plans atata]

daca ai parut lung tunde-te in scari... si dupa aia impleteste-ti-l spic cred ca ti ar sta bine...[am multe prietene de ale mele fac asahee hee big grin]

big hug
sper sa gasesti un model fainbatting eyelashes

| razadeluna a răspuns:

Nu te tunde! lung e frumos

| le.cocaine a răspuns:

Eu spun sa te filezi putin la spate sus si sa iti mai iei putin din lungime. O sa para foarte frumos, gen extensii :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa ti cont ca va trebuii sa fie ceva tot pe langa fata si sa pice in jos ca sa iti alungeasca fata un pic.

O sa iti arat mai multe tunsori, tu de exemplutrebuie sa alegi lungimea parului. Dar o tunsoare mai scurta va fi mai frumoasa.
http://media.photobucket.com/......ibal56.jpg

http://media.photobucket.com/......2bccc1.jpg [ bretonu ]