| MoniStyles a întrebat:

Deci am ramas ara tastaturaaaaaa ce facccc asta din cauza ca am tinut prea mult apasat shift si se aude un ticait in unitate cand apas pe o tasta si nu mergeeee ce facc pls help

1 răspuns:
| ѕмιℓєfσямєℓℓу a răspuns:

Cand tii apasat prea mult pe SHIFT, nu are cum sa ti se strice tastatura ci doar butonul SHIFT. Ai laptop sau pc? Daca ai PC, cumpara alta. Daca ai laptop si nu iti merge tastatura inseamna ca ai o problema la laptop nu la tastatura si ar trebui sa il duci la reparat.