| Bistea_Ady_1996 a întrebat:

Salut, am si eu o problema la calculator, si la fifa si la gta san andreas

Deci sa incepem
La Gta San Andreas(SAMP ONLINE) Cand Accelerez (masina sau motocicleta) [W] si iau dreapta [D] Nu imi merge, mi se aude ceva la unitate, un ticait, beep si gata, daca tin apasat 10 secunde W+D imi tiuie
La Fifa 07, la fel, cand Apas W+E sa alerg tare, tot asa tiuie, si cand apas W [ Sa merg incet] si pe urma D [sa sutez] tinand apasat pe W+D, imi tiuie unitatea!
Daca ma putet ajuta, dau funda va rog
cta.ionutz@yahoo.com acesta este mailul meu.
Multumesc tuturor care ma ajutati!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca ca atunci cand iei curba, cand mergi, adica tii apasat W si vrei sa iei curba, lasa de litera W si iei curba, adica apesi A sau D.Ti-e codata tastatura.