| mOnAsX a întrebat:

Deci, am un abonament de la clicknet cu ruter, cum imi pot face sa am wireless fara cablu? va rog explicati-mi sau luati adresa mea de mess : klau_klaudyutzu35@yahoo.com! mentionez ca dau funda si vot!

1 răspuns:
| asdasdasdasdasdsa a răspuns:

Clau salut sunt otara dupa somn si nu inteleg la ce vrei sa te referi mai exact. Eu inteleg ca ai un abonament cu ruter si vrei sa schimbi pe wireless fara cablu. Deci abonamentu il poti schimba doar de la reprezentantii clicknet, ceea ce cred ca vor invoca diferite scuze : Ne cerem scuze dar schimbarea serviciului nu este valida, eu iti dau un sfat prietenesc si nu neaparat sa castig o funda ci pentru ca imi place sa cunosc oameni si sa ajut. ClickNet este un internet cu o viteza foarte foarte proasta happy. Eu pentru inceput te sfatuiesc sa schimbi reteaua si iti zic de RDS%RCS, la RDS iti creezi un contract internet%Telefonie%Televizor. Iar la RCS sunt relatii cu clienti cum vrei tu sa schimbi ruteru etc. Le spui problema ta iar ei in 5 minute in timp ce tu vorbesti la telefon ei iti gasesc adresa strada tot iti gasesc contractu, si te intreaba de exemplu daca ai nevoie de o masina cu specialisti sa iti repare problema, ei te intreaba si cand zici tu ca vrei oameni aceia sunt la tine tongue. Iti doresc o zi placuta si daca mai ai nevoie de alte intrebari ma gasesti pe mess la id: voolume3
Dar nu pot sa intru pe mes acum ca am probleme cu windows pana atunci baga-ma aici la prieteni! Pa