| foreveryou a întrebat:

Deci am un coleg retardat care comenteaza mereu zice ca telefonul meu e caramida, sa nu-l mai scot din buzunar ca ma fac de ras cu el laughing oricum e un Samsung galaxy y si el are Samsung galaxy duo p.s. chiar daca il ignor nu inceteaza -.-...ce sa-i spun sa nu ma mai sacaie -.-? (va rog fara comentari gen : spune-l lui diriga-ta )

2 răspunsuri:
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Asemenea copii care se lauda cu un jaf de telefon merita exilati social.Mai bine ar fi sa ii comentezi sa ii spui ca atunci cand o sa aiba el un telefon chiar bun si scump atunci sa comenteze de telefoanele altora pentru ca cu rabla aia de telefon care a aparut acum nu stiu cati ani ar trebui sa taca si sa isi vada de viata luiwinking.

| HueyFreeman a răspuns:

Ignora-l. (Amandoi aveti caramizi.)