| umbra99 a întrebat:

Deci, am un netbook si internet de la vodafone(pe cartela). Daca bag in netbook un cablu de retea si unul in calculator, as putea sa am internet si pe calculator si pe netbook.Si daca da, cum?

1 răspuns:
| Moreniiss a răspuns:

Da se poate, dar trebuie sa ai un router cu mai multe mufe deschise ca sa bagi cablul de net in el, eu asa am si folosesc netu la laptop si la calculator in acelasi timp, deci totul depinde de routeerr happy dar daca nu ai router nu cred ca se poate.thinking oricum sper ca te-am ajutat!