| ΔαηαxoЯ a întrebat:

Deci...Am un telefon LG Cookie Fresh si de vreo 3 saptamani nu mai merge sa filmez. Dau play filmeaza 10 sec. si se opreste singur.Cand vreau sa ma uit la ce am filmat imi scrie ceva de genu,, Tip de fisier neacceptat" si dupa aceea mi se sterge TOT din telefon(poze.muzica.poza de fundal etc.) si trebuie sa-l inchid si sa-l deschid din nou ca sa imi intre la loc in memorie.

Ce trebuie sa fac sa imi mearga? sadcrying

Help me.Please!

Funda, voturi. oriceee puppy dog eyes

1 răspuns:
| IsabellaMaria a răspuns:

Mai bine mergi la un operator si il intrebi, asta ar fi cel mai bine.