| ionutzaintreaba a întrebat:

HELP! va rog frumos nu trecetzy peste funda mare + voturi+ detoate! cine are telefon lg cookie fresh si cum descarcatzi pozele facute pe telefon in calculator? astept rasp bune

Răspuns Câştigător
| CristineDelaruss a răspuns:

Euhappy
Poi, in cutie iti da un cablu USB, cu care de asemenea iti incarci telu', nu'i asa?happy
Il pui in comp, dar il atasesi si de telefon, iar iti apare ceva pe ecran,. Setezi de unde vrei sa-ti scoti pozele, dai la My computer, si la F sau G depinde cum le ai dai click si scoti pozele.
Sper ca ai inteles.Bafta!
App. Happy valentine's day!>big grin

3 răspunsuri:
| yyyyy a răspuns:

Stiu eu.am si eu la fel...dai sms la 1234 in care sa scrii WI, aceasta insemnand wireless internet. dupa ce dai acest sms urmeaza instructiunnile iar daaca zice sa suni la 1234 suna sau orice altceva. dupa ce primesti configurarea dai la meniul telefonului unde scrie la tine navigator sau altceva depinde in ce limba e telefonul. fundda?

| Rebe97 a răspuns:

Eu nu am, dar cred ca se face la fel ca toate telefoanele...cu cablu usb adica il bagi in calculator si ar trebui sa ti se deschida automat (la mine asa ii)

| Paulla_1258 a răspuns:

Prin cablu de date sau, daca ai Bluetooth la calculator, trimiti prin Bluetooth;*
Funda?