| aliceXd a întrebat:

Deci, as vrea sa devin chirurg, nu stiu ce tip de liceu trebuie sa urmez, pe ce profil si toate astea, dupa care nu stiu nici de facultate. M-ati putea ajuta? (scuzati categoria daca nu este okei)

4 răspunsuri:
| cat a răspuns:

La profil sttintele naturii. Este profilul cel mai apropiat de ce scrii ca vrei sa faci.

| aliceXd explică:

Sunt din Constanta.

| DeeaMarry a răspuns:

La stiinte ale naturii, la cel mai bun liceu teoretic din orasul tau. Apoi o sa dai la medicina.

| zophie a răspuns:

Nu ştiu unde locuieşti, deci nu îţi pot recomanda uun liceu anume. Totuşi, am şi eu o prietenă ce îşi doreşte aceeaşi preofesie şi s-a înscris la profil de bio-chimie. Deci caută un licepu BUN, care să aibă şi acest profil şi. Multă baftă!