| AnemonaP a întrebat:

Deci as vrea sa imi fac un tatuaj pe incheietura mainii dar nu sunt sigura.am nr unuia care face tatuaje .ideea mea este o inimioara cat de mica pe incheietura mainii.sau daca nu sunt chiar atat de sigura sa nu mi-o faca permanenta.poate cateva luni. nu stiu.zic si eu .dati'mi un sfat . Funda+vot

P.S. Fara raspunsuri stupide

1 răspuns:
| thegatekeeper a răspuns:

Eu zic sa te gandesti bine in legatura cu ceea ce alegi sa-ti tatuezi si mai ales, sa iti dai seama daca intr-adevar iti doresti asta, fiindca este detul de dificil sa scapi de un tatuaj odata ce ti l-ai facut. Gandeste-te bine la model, la locul in care ti-l faci si in special, alege-ti cu grija persoana/ salonul la care ti-l faci si informeaza-te in legatura cu igiena si cu modul in care trebuie sa ai grija de tatuaj in primele saptamani. Oricum, daca te hotarasti ca il vrei si esti sigura de design, avand in vedere ca o sa il ai permanent, atunci eu zic sa ti-l faci.