| AnemonaP a întrebat:

Vreau sa imi fac un tatuaj pe incheietura mainii, o inimioara mica, doare? Si cam cat ar costa? Funda+vot P. S.

Fara raspunsuri stupide

4 răspunsuri:
| Carlene a răspuns:

In primul rand doare. O sa te coste in jur de 200 lei la un salon profesional.
In al doilea rand crezi ca se merita?!?
O sa te plictisesti de el!

| sorinae a răspuns:

Daca vrei tatuaj permanent cred ca doare dar daca vrei doar asa pentru putin timp nu cred ca doare asa de tare! daca vrei un tatuaj doar ca sa te simti mai bin fa-ti cu carioca o inimioara cu carioca permanenta! sper ca te-am ajutat! funda?

| zRainbowx3 a răspuns:

De tatuaj stiu ca doare, si nici n-o costa vreo avere, Funda? :3

| Diana_Diana_1998 a răspuns:

Nu te doare deloc, am eu unul. Pe mine ma gadilat :d