| Rosalinda_7768 a întrebat:

Deci azi i-am facut verisoarei mele un profil pe facebook. Bun. Problema mea este aceasta:

M-am logat pe profilul ei si mi-am trimit mie o cerere de familie iar eu nu am primir absolut nimic sa accept cererea. M-am gandit sa o trimit dupa contul meu si tot nu merge. Ce sa fac? Ma puteti ajuta? Plssss

Răspuns Câştigător
| LaraDésire a răspuns:

Mai asteapta putin o sa apara. Daca nu intra iar pe profilul ei, sterge cererea si da.o din nou. Uita.te si prin e.mail poate gasesti acolo.

1 răspuns:
| Choco a răspuns:

E posibil sa dureze pana primesti cererea. eu i-am trimis la cineva o cerere d fam si dupa cateva zile a aparut. in schimb i-am tr la altcineva si i`a aparut dupa caetva minute