| Caddyi a întrebat:

/ Buna! Am sters cerere de prietenie a unei fete de pe facebook. Am intrat pe profilul ei dar nu-mi mai apase decat sa-i trimit mesaj. Stie cineva cum pot face sa reapara cererea si sa-i dau "accept"?

5 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

O data ce ai ignorat cererea si ai si sters-o, nu mai ai cum sa reapara decat sa iti trimita din nou o cerere, se pare ca ea are securitate mai mare si nu accepta sa cereri decat de la prietenii comuni ai prietenilor ei.
Deci, poti sa cauti prieteni de la ea si sa le ceri prietenie pe facebook, si o data ce te adauga, poti sa ii dai si iei cerere de prietenie, sau ii dai un mesaj cum ca ai sters cererea din greseala, si daca e fata buna, sa o trimita din nou, ca tu nu poti din cauza secutitatii profilului ei.

| Caddyi explică (pentru LaLaura):

Multumesc!

| LaLaura a răspuns (pentru Caddyi):

Nu ai pentru ce.

| Caddyi explică (pentru LaLaura):

Imi aparea doar "Sterge cererea" si "Accepta", nu puteam s-o ignor. De cate ori dadeam un refresh, primeam mesaj pe telefon (de la facebook) ca am primit o cerere.

| LaLaura a răspuns (pentru Caddyi):

Ma referam la ignorat cerere ca tu nu ai dat importanta cererii si ai sters cererea.