| anonim_4396 a întrebat:

Deci azi la scoala mi s-a propus de catre o profa sa fac o felicitare de 8 martie dar manual nu cumparatabig grin.asa.nu stiu cum s-0 fac, cum s-o impachetez mai sofisticat, model cevabig grin...thinking aveti ceva ideii?

6 răspunsuri:
| Deeiu a răspuns:

Poi incearca sa gasesti niste hartie roz, adica felicitarea sa fie un roz deschislove struck`
Si pe ea lipesti cu aracet(superglueoh go on, nu conteaza)o fundita rosielove struck`
Cu un 8 mare pe prima foaie, in josu` 8-ului sa fie scris mai micut "Martie" si in stanga fundita aiahee hee
Iar in interior scrii ce-ti pofteste inimahappy
:*

| Andromedda a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=4ve5lCz5Gu0

http://www.youtube.com/......ttp?/watch
Mai uita-te prin filmuletele ei, poate gasrsti ceva pe gustul tau.:)

Si un site:
http://www.moddidaypeople.com/......doves.html

| Dyallex a răspuns:

Eu zis sa desenezi ceva cae sa reprezinte primavara. uite un exemplu:
http://www.bascalie.ro/felicitare/inima-primaverii
sau un martisor langa niste flori...
eu iti arat un site cu diverse felicitari...
daca iti place una anume
poti sa o copii
(o salvezi pe pc-o maresti-pui foaia pe monitor si incepi sa copii)
acum depinde de tine care idee e mai buna
si pe mine m-a pus profa de franceza sa fac felicitari pentru sf. valentin
succes:*

| fastlane a răspuns:

Depinde pentru cine e... uite scrisul poti sa il faci din liere decupate si lipite mai lipesti una alta mai scrii ceva o legi cu o fundita de 8 martie alb cu rosu si e ok zic eu

| flory_8565 a răspuns:

Ia o foaie A4 si lipeste pe ea mai multe chestii interesante: o inimioara rosie pe care sa scrii:te iubesc. sau sa decupezi o floare si de asemenea sa o lipesti tot asa cu un mesaj, ca de exemplu:pentru cea mai frumoasa floare din lume:mamica mea... chestii d-astea