| flytothemoon a întrebat:

HELLO TPU ♥
Da, da cum stiti toti bine vine Halloween-ul ♥
Diriga s-a gandit sa ORGANIZAM un party la scoala si habar nu am in ce sa ma cosumez sad Nu vreau ceva sofisticat dar sa atraga intr-un fel atentia. + ca o sa avem un concurs de costume... ♥
Daca aveti ideii veti primi FUNDA♥♥♥

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ce inseamna "cosumez"?

| flytothemoon explică (pentru Salontanul):

Ok, bro daca am gresit asta nu inseamna sa-mi sari in cap. Pur si simplu am gresit.E imposibil in viata asta sa nu gresesti macar o data. Astept un raspuns nu o alta intrebare asa ca fa pasi.

| Lorde92 a răspuns:

Fa-ti ceva amestec intre niste vopsele, dar sa iasa rosu la fel ca sangele sau poti sa-ti cumperi sange artificial, eu am gasit si stau in Bucuresti. Si peneti-l pe fata, haine.