| JustMeAgaaaain a întrebat:

Deci azi mi-am pus pe facebook intr-o relatie cu noul meu prieten.Si am like-uri, doar ca nu apar!straight face(cometariile apar, doar like-urile nu) Cand intru pe facebook nu-mi apare nici un like la relatie, trebuie sa dau eu like si atunci apar si celelalte.Ies de pe facebook, intru iar si aceeasi chestie! nu-mi mai apare nici un like, trebuie sa dau eu din nou like si abia apoi apar si celelalte.Cine stie ce are?! Si cum pot rezolva problema? Dau fuda! PS:aceeasi chestie patesc si cu poza de profil care am pus-o tot azi!

2 răspunsuri:
| tudor100 a răspuns:

Ramai pe facebook toata ziua

| ann534 a răspuns:

Asta era problema ta, ca nu vede lumea cate like-uri ai la noua relatie? Sau la poza de profil?
Referitor la intrebare, probabil se va rezolva de la sine. Mai are si facebook-ul erorile sale! happy