| stefygamax_2850 a întrebat:

Deci, cum pot pune note pe desenatori.ro? si cum intru in chat? cine este pe TPU si poate sa-mi zica ce user are pe desenatori.ro? daca-mi raspundeti va dau fundita, si aia cu user-ul pot sa intru in chat cu voi? use-rul meu este Kyuuubiy.ca sa ne dam note la desena reciproc dar mai intrai rapundeti la toate intrebarile!

1 răspuns:
| Darkrosse a răspuns:

Treaba sta in felul urmator: ca sa poti sa votezi sau sa comentezi un desen trebuie sa ai 20 de desene in propria galerie, cat despre chat nu exista unul anume, se vorbeste in comentarii sau pe mess