| adriana_5421 a întrebat:

Decibig grin Salut TPU. saptamana viitoare o sa ma duc sa fac o sedinta foto unei trupe hip`hop si nu prea sunt inspirata. unde si cam cum sa le fac eu lor fotografii? pozitii etc? vreo idee? Dau fundita :*

1 răspuns:
| anadandelinaa a răspuns:

Daca este o trupa de hip hop atunci eu as alege undeva intunecat...sub un pod mai mare, in tunel, la o casa parasita (geamuri sparte putin daramata...nu stiu parerea mewinking sper ca ti-am dat o idee