| anonim_4396 a întrebat:

Deci. daca eu imi creez site in adobe dreamweaver trebuie neaparat sa-mi cumpar domeniu ca sa pot sa l utilizez? explicati mi si mie pas cu pas cum as putea sa creez un site calumeabig grin

2 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Intra pe www.ucoz.ro, un CMS avansat gratuit! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, e in limba romana, ai 21 de module, FTP, hosting, trafic nelimitat, 270 de template-uri modificabile prin HTML/CSS si domeniu nume.ucoz.ro/com!
Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Info suplimentare: www.faq.ucoz.ro

Idei si suport poti schimba cu baietii de pe www.forum.ucoz.ro

Multa bafta!

| didina6850 a răspuns:

Pai trebuie sa il uploadezi undeva ca sa il vada si ceilalti. doar altfel ramane pe calculatorul tau. si cam da, trebuie sa iti cumperi domeniu. pasi: creezi sait-ul. cumperi domeniul. uploadezi toata treaba.