| gazaru a întrebat:

Deci de cateva zile cred ca am luat virusi sau nu stiu ca facebook-ul meu imi tot face probleme cand sunt pe PC.Imi tot apare intr-un stil ciudat, nu se incarca complet si imi arata doar o parte din el si doar litere..pagina alba si imi arata poza mea mica si cateva chestii pe acolo... poate ati patit si voi chestia asta..va rog ajutati-ma daca stiti sa il fac si eu la loc. FUNDAA

3 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Malwarebytes anti malware, foloseste-l cu incredere, a fost deja testat de mine pe propriul pc, foloseste-l si mai vorbim dupa.

| CPAElites a răspuns:

Gipsy ai auzit ca facebook a blocat addoble flash player? pe motin de securitate!

| FastAndRelaxed a răspuns:

1.Scaneaza tot computer-ul de virusi it recomand sa folosesti avast(este gratis).
2. Daca dupa ce ai incercat pasul 1 si este tot la fel atunci schimba browserul.
3. Daca pasul 2 nu merge incearca sa folosesti CCleaner si sa stergi cookiurile si sa cureti browserul apropo e gratis si asta.
4. Daca nici 3 nu merge reinstaleaza windows-ul.