| yanny`s a întrebat:

Deci.de ceva timp beau aproape in fiecare zi cate o cana de ceai verde si se cunoaste diferenta. am reusit sa mai scap de cateva kg enervante ce isi faceau veacul pe minelaughing faza e ca de la dulciuri nu ma pot abtine, orice as face si trebuie sa slabesc neaparat. macar putin. am 1.60 si 51 de kg, vreau sa mai dau vreo 3-4 kg jos, macar... ceva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| heartgrenade a răspuns:

Incearca sa faci cumva sa nu mai ai dulciuri in casa... sau daca nu, ia-ti si tu ah... batoane cu fructe deshidratate.sau nu, ca alea-s chiar scarboase. Oricum, ceva dulce cu putine calorii, uite-te prin magazine pe eticheta. Asta, daca nu poti sa le inlocuiesti cu fructe

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Alimentele cu calorii negative:
http://www.slabire-sanatate.ro/articole/alimente_antigrasime.php

| Spufff :x a răspuns:

Si eu vreau sa slabesc sad. Aam incercat multe diete time out dar nu pot tine mai mult de 3 zile laughing. SI faza cu ceaiul verde straight face e cam nasol gustu crying