| Dyingfetus a întrebat:

Deci,de luni as vrea sa incep sa tin o dieta, ca sa scap de cateva kilograme pana incepe scoala. Intrebarea mea este : este posibil sa slabesc vreo 5-6 kilograme? Sau vi se pare mult pentru perioada asta de timp?(pana in septembrie ) Practic sport.

3 răspunsuri:
| StefiM a răspuns:

Nu cred ca e ok si eu am intrat la dieta. Tin dieta Atkins(bazata pe proteine). Daca nu faci sport de performanta e in regula iti faci un corp frumos, dar daca faci de performanta nu prea e bine ca am facut si eram foarte obosita daca nu ma hraneam bine sau nu mancam dulciuri.

| Cosmin86 a răspuns (pentru StefiM):

Stii de ce erai obosita? Nu din cauza dulciurilor, din cauza carbohidratilor.

Carbohidratii (orez, cartofi, quinoa, etc. ) sunt o sursa de energie mult mai buna decat porcaria aia de zahar din dulciuri.

| StefiM a răspuns (pentru Cosmin86):

Da stiu dar eu daca nu mananc dulciuri toata ziua sau sa beau o cafea sunt adormita