| Carmenlov a întrebat:

Deci de pe o tableta poti sa si suni sa scrii mesaje, sa navighezi pe net?

3 răspunsuri:
| AlleSiAtat a răspuns:

Nu poti sunawinking si nici trimite mesaje. Poti sa intrii pe net.Gandeste-te asa! Tot ce poti sa faci cu un laptop poti face si cu ea, pentru ca tableta e practic un mini-laptop. happy

| Lalaloveu a răspuns:

Sigur ca da! Depinde ce tableta iti cumperi! De navigat pe net poti de pe oricare.Sunt unele de pe care poti suna. Poti suna sau trimite mesaje pentru ca au un loc unde bagi o cartela de telefon si este ca un telefon. Plus acelea poti naviga pe net oriunde ai fi nu sa ai neaparat wifi! Dar acelea sunt mai scumpe!

| cristinatanasa99 a răspuns:

Depinde de tableta, de obicei acestea au posibilitatea de a trimite mesaje, a naviga pe net ( cu siguranta ) si de a apela diferite persoanewinking